Haberler

 • KORONA - COVID 19 Önlemleriyle İlgili Olarak Firmamızın Çalışmaları

  Gıda Sektörüne Yönelik Tam Otomatik Yıkama ve Kurutma Makinesinin Geliştirilmesi çalışmalarına hız verilmiştir . Yıkama ihtiyacı olan firmaların TEPSİ -KASA -ÇİKOLATA  KALIBI-KAZAN –BİDON-TARTIM KEFELERİ –SÜT GÜĞÜMLERİ  gibi ürünlerin  temizliğini/hijyeni  sağlayan  yıkama makinaları firmamız tarafından üretilmektedir.

  Gıda sektöründe üretimin  her  aşamasında; sevkiyat, tedarik zinciri,  gibi tüm aşamalarında kullanılabilen ve  üniversiteler/danışman desteği  de alınarak üretilen makinalarımız  gıda sektöründe yer alan hijyene önem veren firmalar tarafından kullanılabilecektir. Bu firmalar, baklava börek  firmaları, zeytin üreticileri, çikolata üreticileri, peynir üreticileri, süt,  ekmek üreticileri vb. olarak sayılabilir.

  Gıda üretim tesisleri( zeytin işleme ,reçel,meyve suyu ,), ambalajlara dolum yapan firmalar veya bidon kullanan  tüm firmaların yanı sıra  süt güğümleri de yıkanabilecektir. Gıda üreticilerinin  yıkanması gereken tüm ürünleri için;   etkin ve standartlara uygun bir şekilde temizlenmesi ni ve hijyenini sağlanacak makinalar imal edilmektedir 

 • Yeni ultrasonik yıkama makinelerimiz

  PLC kontrollü, tam otomatik taşıma sistemli, yüksek verimli ve çevreci Ultrasonik yıkama makinesi modelimizin geliştirilmesi Tubitak ve Üniversite destekleri ile 2016 yılında başarıyla tamamlanmıştır.

 • Plussonic teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor

  Dördüncü nesil FPGA tabanlı çok fonksiyonlu ultrasonik temizleme makinesi jeneratörlerimiz ile ultrasonik yıkamada mükemmel sonuçlar elde edilmektedir.

 • Yeni üretim tesisimiz

  Yeni üretim tesisimiz temmuz ayında hizmetinize açılmıştır. Eskoop Sanayi Sitesi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi C-7 Blok No:421-423 Başakşehir / İstanbul

 • Sosyal medya hesaplarımız

  Güncel haberlerimizi sosyal medya hesaplarımızı takip ederek izleyebilirsiniz.

 • Çalıştığımız ülkeler

  Plussonic olarak 12 farklı ülkede makinalarımız kullanılmaktadır. (Ukrayna, İran, Hollanda, Belçika, Amerika, Mısır, Katar, Cezayir, Ürdün, Fransa, İngiltere, Kanada)